Chale Aconchego Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Chale Aconchego Villa Miguel Pereira legfeljebb 2 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Shopping Florescer hozzávetőlegesen 25 percnyi sétára, míg a Pavilhao de exposicoes Juscelino Kubitscheck nagyjából 2 km-re található a lakályos 1 fürdőszobás villától. A 3 szobás faház olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint az egy 30 perces sétára lévő Igreja Nova Matriz.
A Chale Aconchego Villa vendégei a teakonyhában elkészíthetik saját ételeiket.
- Helyi látnivalók
- Compass3,9 km
- Municipal Memorial4,3 km
- Lago Javary3,7 km
- Florescer2,4 km
- Szent Antal-templom2,5 km
- Cachoeira Do Pocao3,6 km
- Igreja Nova Matriz2,4 km
- Repülőterek
- Aeroporto da Serrinha123 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Chale Aconchego Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Chale Aconchego Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Chale Aconchego Villa konyhával berendezett?
A Chale Aconchego Villa felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Chale Aconchego Villa vendégei vagyunk?
Miguel Pereira nevezetességei közé tartozik a Francisco Alves-múzeum és a Shopping Florescer, amelyek 2 km-re, illetve 2,1 km-re találhatók a Chale Aconchego Villa területétől. Ezenkívül a Pavilhao de exposicoes Juscelino Kubitscheck (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.